MŠ Nový Rychnov

PLÁNOVANÉ AKCE NA MĚSÍC PROSINEC

2.12.2022 BOBO DIVADLO – MOŽNÁ PŘIJDE I MIKULÁŠ

V pátek 2.12. bude pro děti připravené divadlo plné legrace zábavy, her soutěží i tance, krásných písniček. Vstupné bude 60 Kč.

5.12.2022 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA VE ŠKOLCE

Rok utekl jako voda, a tak k nám do školky zavítá Mikuláš s čertem a andělem.

13.12.2022 VÁNOČNÍ BESÍDKA S TVOŘIVOU DÍLNOU

Srdečně Vás zveme na vánoční besídku pro rodiče, která se bude konat od 16:00 ve třídě Sluníček a Hvězdiček. Děti tak předvedou rodičům, co se naučily a společně si pak mohou v dílničce ozdobit perníčky a udělat vánoční ozdoby.

PROJEKT „PEČEME CUKROVÍ“

V týdnu od 5.12. – 9.12. budeme s dětmi péct cukroví a hlavně také ochutnávat.

JEŽÍŠEK VE ŠKOLCE

Kdo ví, jestli nám Ježíšek něco nadělí a společně tak pod stromečkem najdeme nějaký ten dáreček…

VÁNOČNÍ PYŽAMOVÝ DEN S POHÁDKOU

Poslední předvánoční týden si s dětmi zpříjemníme „pyžamovým dnem“. Děti mohou přijít v jejich oblíbeném pyžamu. Den bude plný zábavných her, soutěží a pohádek. Kdo bude chtít, může donést na ochutnání pár kousků cukroví.